خانواده چراغهای خطی دیسانور 

دامنه تولیدات محصولات LED در دیسانور شامل همه بخشهای مورد نیاز بازار میباشد.

نورهای خطی دیسانور

طیف متونی از نورهای خطی با نام های متفاوت در دیسانور تولید میگردد.

7_Beraket_Light (2)
نورهای خطی LED دیسانور

این محصولات شامل دو دسته اصلی براکت و لاینر میباشد.

طراحی الکترونیک

طراحی برد الکترونیک در محل کارخانه

جنس بدنه

بدنه تمام آلومینیوم با کیفیت

رنگ الکترواستاتیک

رنگ آمیزی کوره ای و الکترو استاتیک

پشتیبانی

گارانتی مطمعن دیسانور با اطمینان از کیفیت محصولات

براکت LED

 امروزه دنیای تجهیزات روشنایی همواره در حال پیشرفت است. یکی از محصولاتی که  بازار شاهد عرضه آن‌ است، براکت یا چراغ خطی می باشد . براکت‌های LED دیسانور ازبرد و بدنه کاملا آلومینیومی جهت دفع کامل گرما و افزایش عمر مفید محصول ساخته شده اند.  این محصول علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی از بازده نوری بالایی هم برخوردار است.

براکت‌ها با بهره‌گیری از تکنولوژی LED  به سرعت بخشی از بازار روشنایی  را به خود اختصاص داده  و جایگزین مناسبی برای مهتابی های قدیمی شده اند .

براکتLED  در برابر ضربه، حساس و شکننده نیست و به دلیل عدم وجود گازهای سمی در آن و عدم انتشار اشعه فرابنفش سازگار با محیط زیست است . این محصول در در سه رنگ  نوری آفتابی، مهتابی و طبیعی طراحی شده و گرمای کمتر و نور بیشتری تولید میکند.

در فضاهایی که امکان نصب روشنایی به صورت آویز به دلیل ارتفاع کم سقف وجود ندارد، می توان از مهتابی LED یا براکت استفاده نمود. تغذیه مستقیم از برق 220 ولت و عدم نیاز به ترانس از دیگر ویژگی های این محصول می باشد .

چراغ های خطی از نظر نورپردازی به شکلی هستند که می‌توان از آن‌ها در طراحی داخلی و همچنین ایجاد معماری و دکوراسیون های خاص منازل، سالن‌ها ،مراکز فروشگاهی ، انواع سوله و کارگاه در بخش نورپردازی استفاده کرد.

این محصول دارای 24ماه گارانتی معتبر میباشد.

انواع لاینر با نور خطی متفاوت

درج اطلاعات به زودی

آخرین مقالات وبسایت
نمایشگاه تاسیسات پاکستان 1401
دنبال چه چیزی میگردید ؟!