خانواده مهتابی‌های LED دیسانور 

دامنه تولیدات محصولات LED در دیسانور شامل همه بخشهای مورد نیاز بازار میباشد.

مهتابی LEDدیسانور

دیسانور تولید کننده انواع مهتابی LED با با تکنولوژی متفاوت در ایران

5_T8_Light (2)
مهتابی LED دیسانور

مهتابی از گذشته تا به امروز جز مهمی از تجهیزات نورپزدازی در فضاهای داخلی به خصوص محیط مسکونی بوده است.

طراحی الکترونیک

طراحی برد الکترونیک در محل کارخانه

جنس بدنه

بدنه تمام آلومینیوم با کیفیت

رنگ الکترواستاتیک

رنگ آمیزی کوره ای و الکترو استاتیک

پشتیبانی

گارانتی مطمعن دیسانور با اطمینان از کیفیت محصولات

مهتابی T8 LED

با حضور لامپ ال‌ای‌دی، لامپ‌های فلورسنت به دلیل مضراتی که داشتند از زندگی انسان‌ها کنار گذاشته شدند. این مهتابی دارای پخش نور یکنواخت است و شعاع خوبی را با نور مناسب پوشش می‌دهد ودر سه رنگ نوری آفتابی .مهتابی و طبیعی طراحی شده  است. علاوه بر مصرف کم و طول عمر بالایی که دارند مناسب استفاده در منازل، مدارس، پارکینگ ها، فروشگاه ها، مکان‌های تجاری و ادارات میباشند.

با لامپ مهتابی ال ای دی نیازی به ترانس و استارت نمیباشد و با برق مستقیم 220ولت روشن میشود. این مهتابی بدون وقفه وسریع روشن میشود و در صورت خاموش و روشن کردن زیاد دچار آسیب و سوختن نمیشود. نور منتشر شده از این مهتابی هیچ گونه آسیبی به چشم و پوست انسان نمی رساند.

مهتابی های ال ای دی از نظر اقتصادی کاملاً به‌صرفه است. چرا که علاوه بر قیمت مناسب، با کاهش مصرف انرژی الکتریکی، هزینه ماهیانه برق منزلتان را به‌شدت کاهش می‌دهد و همچنین دارای 24 ماه گاارانتی معتبر میباشد.

مهتابی LED طرح FPL

این محصول جایگزین لامپهای FPL قدیمی می باشد .  ازلحاظ مصرف انرژی نسبت به مهتابی های FPL  قدیمی کم مصرف تر است و نیاز به ترانس ندارد. با محیط زیست سازگارتراند و هنگام روشن شدن  در کوتاه ترین زمان ممکن به حداکثر میزان نوردهی می رسد.  دارای برد و بدنه آلومینیومی برای انتقال حداکثر گرما به بیرون هستند.  مناسب استفاده درمنازل، فروشگاه ها، موزه ها، هتلها ، کلاسهای درس و مکان های اداری و تجاری می باشد.

همچنین این محصول  در سه رنگ نوری آفتابی .مهتابی و طبیعی طراحی شده است ودارای 24ماه گارانتی معتبر میباشد .

آخرین مقالات وبسایت
نمایشگاه تاسیسات پاکستان 1401
دنبال چه چیزی میگردید ؟!